Deset dní s Amélií

individuální i skupinový termín / Brno + online
skupina 1 590 Kč / os., individuální termín 3 900 Kč
ImageImage

Jste milovnice filmu Amélie z Montmartru a/nebo žena, která je tak trochu schovaná před světem sama v sobě, potřebujete znovu nastartovat a doplnit šťavnatou energii?

Chcete zažít kapku dobrodružství, špetku uvědomění, plnou náruč radosti a hromadu užitečných AHA momentů? Pak jste tu správně.

Pomůžu vám oprášit vaše drobné radosti, vzpomenout si na všechno, co vám vrací úsměv na tvář a znovu to začlenit do vaší každodenní reality.
Budeme se věnovat i vztahům, které aktuálně potřebujete poléčit nebo podpořit. Počítá se i vztah sama k sobě – ten je na prvním místě.

Na co se můžete těšit:

 • zahájíme společným piknikem, kde se spolu seznámíme, trochu se představíme a nastíníme si, s čím kdo přichází.
  Součástí je i společná řízená vizualizace na téma Moje vnitřní Amélie
 • vyslovíme zde nahlas svůj záměr, co si z těchto deseti dnů chceme odnést především, co od nás potřebuje naše vnitřní „Amélie“,
  a podpoříme jej i společnou vizualizací
 • každý den dostanete do e-mailu zadání, čemu se věnovat & tip pro lepší den
 • v bezpečném prostoru uzavřené FB skupiny se budeme navzájem podporovat a sdílet svoje každodenní uvědomění, pokroky, změny, svoje dojmy i emoce
 • na závěr se spolu znovu setkáme v on-line prostoru, popovídáme si o tom, jaké změny se vám za uplynulých deset dní podařily,
  co vás překvapilo i co vám třeba nedá spát, případně s čím ještě potřebujete více pomoci.

♥ Chcete si toto téma prožít individuálně nebo s kamarádkou či dcerou, ničím a nikým nerušeni? Rezervujte si čas jen pro sebe.

➤ Máte-li zájem se zúčastnit ve vlastní skupině, napište nám prosím zprávu, v případě min. 4 zájemců se můžeme domluvit na individuálním termínu (cena pro skupinu 4-8 osob je 1 590 Kč/os.).

Chci se přihlásit
reference maja bourková
Image