Deset dní s Amélií

On-line / 11.-20.2.2022

1 750 Kč / max. 6 osob

Chci to zažít
ImageImage

Jste milovnice filmu Amélie z Montmartru a/nebo žena, která je tak trochu schovaná před světem sama v sobě, a potřebujete znovu nastartovat a doplnit šťavnatou energii?

Chcete zažít kapku dobrodružství, špetku uvědomění, plnou náruč radosti a hromadu užitečných AHA momentů? Pak jste tu správně.

Pomůžu vám oprášit vaše drobné radosti, vzpomenout si na všechno, co vám vrací úsměv na tvář, a znovu to začlenit do vaší každodenní reality. Budeme se věnovat i vztahům, které aktuálně potřebujete poléčit nebo podpořit. Počítá se i vztah sama k sobě – ten je na prvním místě.

Na co se můžete těšit:

 • zahájíme společným on-line piknikem, kde se spolu seznámíme, trochu se představíme a nastíníme si, s čím kdo přichází.
  Součástí je i společná řízená vizualizace na téma Moje vnitřní Amélie
 • vyslovíme zde nahlas svůj záměr, co si z těchto deseti dnů chceme odnést především, co od nás potřebuje naše vnitřní „Amélie“,
  a podpoříme jej i společnou vizualizací
 • každý 2. den dostanete do e-mailu zadání, čemu se věnovat & tip pro lepší den
 • v bezpečném prostoru uzavřené FB skupiny se budeme navzájem podporovat a sdílet svoje každodenní uvědomění, pokroky, změny, svoje dojmy i emoce
 • na závěr se spolu znovu setkáme v on-line prostoru, popovídáme si o tom, jaké změny se vám za uplynulých deset dní podařily,
  co vás překvapilo i co vám třeba nedá spát, případně s čím ještě potřebujete více pomoci.

Máte-li zájem se zúčastnit mimo vypsané termíny nebo individuálně, napište mi prosím zprávu, ozvu se vám a probereme možnosti.

Chci se přihlásit
reference maja bourková
Image