VÍKENDOVKA

Restartuj se za víkend

Individuálně 7 900 Kč
1-2 páry á 4 950 Kč / os.
Termín a trasa dle domluvy

CHCI ROZMOTAT MYŠLENKY
Víkendový koučink Maja Bourkovámapa_maja bourková
Dopřejte si klid a živou energii přírody,
nechte odplavat starosti a objevte v sobě znovu
své zdroje radosti a chuti do života. 

Potřebujete rozmotat myšlenky a znovu se pořádně nadechnout, ale v rušném prostředí města (nebo v obležení rodinnými příslušníky) se vám nedaří urvat si ani hodinu jen pro sebe?

Dopřejte si dostatek času na uvolnění, otázky i odpovědi, které k vám v tichu přírody přijdou snáze a s větší lehkostí. Sbalte se, odjeďte na příjemné, klidné místo a ničím a nikým nerušeni se spolu s průvodcem ponořte do své mysli.

Jak může vypadat náš společný program?

  • Pátek odpoledne/večer – společná cesta na určené místo, ubytování, večeře, vstupní koučovací rozhovor
  • Sobota ráno – snídaně + určení téma dne (karty Points Of You)
  • Sobota přes den – výlet s koučovacími otázkami + hravé úkoly, práce s mapou zážitků a uvědomění, oběd cestou
  • Sobota odpoledne/večer – návrat, odpočinek, večeře, povídání o uvědoměních z výletu
  • Neděle ráno – snídaně + společné shrnutí všech objevů, doplnění zápisů do mapy
  • Po týdnu 30 minut online schůzka na doladění toho, co se v mezičase objeví

V čase, který spolu strávíme, si budeme povídat o všem, co tyto okamžiky přinesou, můžeme spolu i mlčet a opájet se zvuky přírody. Otázky, které k nám přijdou, můžete a nemusíte zodpovědět nahlas. Stačí si představit možnosti, které za nimi čekají, a nechat je cestou pracovat. Podpoříme vaši intuici a vnímavost a společně rozmotáme vaše myšlenky.

Na klidném místě vás také provedu řízenou vizualizací (buď na předem domluvené téma, nebo budeme pracovat s tím, co k vám cestou přijde). Můžeme zapojit koučovací karty Points Of You®, stejně jako při zkoumání tématu dne, a vyzkoušíme i hravé úkoly Příběhů (z) lesa. 

Co si odnesete a co bude po návratu domů

Domů si s sebou kromě spousty zážitků a nových myšlenek odnesete i praktickou “mapu”, na kterou budeme v průběhu celého víkendu zaznamenávat vše důležité. Vaše aha-momenty, uvědomění, střípky nápadů, otázky i odpovědi. 

A protože podobné zážitky mají dlouhodobější “dojezd” a pracují i po návratu do civilizace, dáme si spolu po týdnu ještě půlhodinovou online schůzku. Zde spolu s vytvořenou mapou probereme vše, co k vám v mezičase doputovalo a je užitečné to nějak uchopit, začlenit do života, nebo se společně podívat na možnosti, které toto uvědomění přináší. 

Chci to zažít

PÁR PRAKTICKÝCH INFORMACÍ:

Rozmotat myšlenky během víkendu můžeme ve dvou, můžete se zapojit v páru nebo v uzavřené skupině.
Cena pro 1-2 páry á 4 950 Kč / os, pro skupinu 6-8 osob dle individuální domluvy. Akce není vhodná pro osoby mladší 18 let.

chceme jít ve skupině

Trasu výletu si volíte vy, nebo navrhnu nějakou variantu podle aktuálních možností a představ. Orientační časové rozpětí společného putování si předem domluvíme spolu s termínem.

Cena zahrnuje moji práci průvodce včetně následné online schůzky (pro páry a skupinu bude společný meet). Náklady na cestovné, ubytování a stravu si hradí každý sám. 

vyrazit na cestu