Výlety s koučem

Někam jinam a zpátky

Image

Už máte dost sezení v kanceláři? Jestli zelenáte při představě, že po práci ještě budete sedět další hodinu u kouče, mám pro vás prima řešení - pojďme si povídat ven, do přírody, za chůze.

Změna prostředí může být prvním krokem ke změnám mnohem větším. Schválně si to sami otestujte - jak pracuje hlava a jak moc posloucháme podvědomí v ruchu města, kanceláře, obchoďáku, a jak se úplně jinak přemýšlí i naslouchá v klidu a tichu přírody. 

Chcete to taky zažít? Nemusíte se hned stát zálesákem - stačí pohodlné boty a chuť vydat se společně na Cestu. 

Máte na výběr ze dvou variant:

  • jednodenní cesta Někam jinam a zpátky, zahrnující cca půldenní výlet s vizualizací a následným online setkáním k doladění objeveného,

  • víkendové akce, na kterých propojíme koučovací techniky a výlety s kreativními workshopy. Součástí víkendovek může být i večerní kruh u ohně.
k dobrodružství tudy ↓
Jednodenní cesta

Někam jinam a zpátky

Maja Bourková Jednodenní akce
Potřebujete vypadnout z ruchu města, pryč od betonu, hluku a rušivých podnětů? Chcete v klidu a laskavé energii přírody uvolnit myšlenky, nechat odplavat starosti a objevit v sobě nové zdroje radosti a síly?
Chci se vydat na cestu
VÍCEDENNÍ VýletY A workshopY

Víkendovky

Víkendovky Maja Bourková
Toužíte se znovu pořádně nadechnout, ale nedaří se vám urvat si pro sebe ani hodinu? Sbalte se a odjeďte vyčistit si hlavu do klidu přírody. Prožijte víkend s průvodcem, koučovacími kartami a energií lesa.
CHCI ZAŽÍT VÍKENDOVKU