VÍKENDOVKA

Rozmotej svoje myšlenky za 1 víkend

cena 7 900 Kč / termín a místo dle domluvy
CHCI ROZMOTAT MYŠLENKY
Víkendový koučink Maja Bourkovámapa_maja bourková
Toužíte uniknout z ruchu města, pryč od betonu, hluku a rušivých podnětů? Chcete v klidu a laskavé energii přírody uvolnit myšlenky, nechat odplavat starosti a objevovat v sobě zdroje radosti a nových možností?

Potřebujete rozmotat myšlenky a znovu se pořádně nadechnout, ale v rušném prostředí města (nebo v obležení rodinnými příslušníky) se vám nedaří urvat si ani hodinu jen pro sebe?

Dopřejte si dostatek času na uvolnění, otázky i odpovědi, které k vám v tichu přírody přijdou snáze a s větší lehkostí. Sbalte se, odjeďte na příjemné, klidné místo a ničím a nikým nerušeni se spolu s průvodcem ponořte do své mysli.

Jak může vypadat náš společný program?

  • Pátek večer – vstupní koučovací rozhovor 60-90 min
  • Sobota ráno – určení téma dne (karty Points Of You) 30-60 minut
  • Sobota přes den – Někam jinam a zpátky - výlet s koučovacími otázkami + hravé úkoly, práce s mapou zážitků a uvědomění
  • Sobota odpoledne/večer – návrat, odpočinek, večeře, povídání o uvědoměních z výletu
  • Neděle ráno – společné shrnutí 60-90 min, doplnění zápisů do mapy
  • Po týdnu 60 minut online schůzka na doladění všech objevů

V čase, který spolu strávíme, si budeme povídat o všem, co tyto okamžiky přinesou, můžeme spolu i mlčet a opájet se zvuky přírody. Otázky, které k nám přijdou, můžete a nemusíte zodpovědět nahlas. Stačí si představit možnosti, které za nimi čekají, a nechat je cestou pracovat. Podpoříme vaši intuici a vnímavost a společně rozmotáme vaše myšlenky.

Na klidném místě vás také provedu řízenou vizualizací (buď na předem domluvené téma, nebo budeme pracovat s tím, co k vám cestou přijde). Můžeme zapojit koučovací karty Points Of You®, stejně jako při zkoumání tématu dne, a vyzkoušíme i hravé úkoly Příběhů (z) lesa

Co si odnesete a co bude po návratu domů

Domů si s sebou kromě spousty zážitků a nových myšlenek odnesete i praktickou “mapu”, na kterou budeme v průběhu celého víkendu zaznamenávat vše důležité. Vaše aha-momenty, uvědomění, střípky nápadů, otázky i odpovědi. 

A protože podobné zážitky mají dlouhodobější “dojezd” a pracují i po návratu do civilizace, dáme si spolu po týdnu ještě hodinovou online schůzku. Zde spolu s vytvořenou mapou probereme vše, co k vám v mezičase doputovalo a je užitečné to nějak uchopit, začlenit do života, nebo se společně podívat na možnosti, které toto uvědomění přináší. 

Chci to zažít

PÁR PRAKTICKÝCH INFORMACÍ:

Rozmotat myšlenky během víkendu můžeme ve dvou, můžete se zapojit v páru nebo ve skupině do 6 osob. Akce není vhodná pro osoby mladší 18 let. Cena pro skupinu 4-6 osob nebo 2 páry á 3 900 Kč / osoba.

DOMLUVIT SKUPINU / 2 PÁRY

Místo pobytu si volíte vy, nebo mohu navrhnout nějakou variantu podle možností a představ. Orientační časové rozpětí společného putování si předem domluvíme spolu s termínem.

Cena zahrnuje moji práci průvodce a kouče v celkovém rozsahu min. aktivních 11 hodin společné cesty za podklady vaší mysli. Náklady na cestovné, ubytování a stravu si hradí každý sám. 

vyrazit na cestu