nahrávka řízené vizualizace / meditace

Osobní vizualizace

Hledáte způsob, jak ztišit mysl, zastavit myšlenky a nahlédnout za oponu svého podvědomí?

Potřebujete "vypnout" hlavu a dát prostor tomu, po čem volá vaše srdce?

Osobní vizualizace, vytvořená na míru podle vašich aktuálních potřeb,
vás provede procesem v soukromí domova nerušeně a kdykoli budete chtít.

V rámci společné konzultace probereme, jakou situaci potřebujete podpořit nebo změnit, ujasníte si, jaký je váš záměr a k čemu by vás vizualizace měla dovést.

Následně vám nahraji osobní vizualizaci, včetně bezpečného ošetření vstupní a výstupní fáze, uzemnění a podpory vašeho záměru.

Image

Cena osobní vizualizace

30-45 min. konzultace + nahrávka 10-20 min.

1 500 Kč

Chci svou osobní vizualizaci

Jaká témata můžeme ošetřit?

  • ranní zastavení, "naprogramování" energie a podpora záměrů pro daný den

  • vytvoření předělu mezi pracovní a relaxační částí dne (zvlášť pracujete-li doma a máte potíže s workoholismem nebo "přepnutím" hlavy)

  • zastavení myšlenek, zvědomění si okamžiku Tady a teď, objevování a pozorování drobných detailů, momentů, aktuálních pocitů

  • navázání kontaktu s vnitřním rádcem

  • nalezení odpovědi či možností, jakým směrem se vydat

  • revize "odevzdané" energie, ošetření pocitu roztříštěnosti
TOHLE CHCI

Martina za mnou přišla s přáním nahrát vizualizaci, která jí pomůže zastavit rozjeté myšlenky a vypnout „hlavu“ po náročném dni. Na vstupní konzultaci jsme si spolu popovídaly o tom, jaký je její běžný závěr dne po práci a jakou změnu by si přála podpořit.

Při nahrávání vizualizace ke mně přišel obraz řídícího letového střediska, kde posedával už hodně zmožený autopilot. Jeho služba 24/7 se na něm dost podepsala a bylo jasné, že nutně potřebuje odpočinek. Když jsme si s Martinou následně povídaly o tom, co při vizualizaci prožívala, řekla mi, že jsem jí nejspíš četla myšlenky, protože těsně před setkáním se svým autopilotem k ní přišla myšlenka, že by měla svému automatickému nastavení dát dovolenou.

Po této části jsem ještě podpořila celkové přijetí sama sebe, ocenění a pochvalu za vše, co se v daném dni Martině podařilo a z čeho měla radost.

Vizualizace přispěla k Martině celkovému zpomalení a zklidnění, a jak sama říká, raději si tuto vizualizaci pouští až večer, protože ji „vypíná“ opravdu spolehlivě. Díky nahrávce si Martina nyní dopřává klidný předěl mezi prací a spánkem a uléhá bez rotujících myšlenek, kterým by se jinak intenzivně věnovala do pozdních nočních hodin.

Chci to taky zažít