Řízené vizualizace a koučovací rozhovory

Vnitřní království

Image

Tříměsíční program Vnitřní království je tu pro ženy, které hledají vnitřní stabilitu, nové zdroje energie a chuti do života, a které chtějí uchopit své bytí zpět do vlastních rukou.

Zvolna, krok za krokem spolu budeme objevovat a prozkoumávat vaše vnitřní draky (nositele podpory a uvědomění) a vnitřního hrdinu (zdroje a možnosti rozvoje vlastních schopností a darů).

Celé dílo pak korunuje vaše vnitřní královna, která vám umožní usednout na trůn vašeho života s grácií a v plné síle.

Tento ojedinělý transformační program vznikl na základě mých bohatých zkušeností z mnoha setkání s Vnitřními draky a efektivně propojuje více person do jednoho kompaktního celku.

Díky velkorysé časové dotaci je zde dostatečný prostor na sžití se s novými podporovateli, čas pro dokončení jednotlivých procesů, očištění a dotažení všeho, co spolu objevíme. 

Všechny důležité objevy a uvědomění tak spolu můžeme postupně proměnit v královský poklad.

cena-programu-vnitrni-kralovstvi

Cena programu

Image

Tříměsíční program / Místo konání: online / Brno

18 000 Kč / možnost 3 splátek

CO MĚ ČEKÁ?

Co Tě čeká a co Ti tato cesta přinese?

Image

Budeme pracovat především s řízenou vizualizací, doplněnou kombinací koučovacích technik a dalších metod pro podporu a naplnění záměru. 

Provedu Tě bezpečně a s respektem Tvým podvědomím. Mou specialitou „průvodce podvědomím“ je napojení na zdroj, díky jehož vedení Tě snadněji nasměruji tam, kam právě potřebuješ, aniž bych Ti napovídala nebo Tě ochudila o proces objevování vlastní cesty. 

Budeš-li někdy váhat, pomohu Ti překonat překážky a při setkání s Tvými strachy je společně transformujeme do podporující energie.

CHCI OBJEVIT SVÉ KRÁLOVSTVÍ

A jaké persony na své Cestě poznáš?

Drak

Subheadline space
vnitrni-kralovstvi-maja-bourkova-drak
více

Hrdina

Subheadline space
Vnitřní hrdina Maja Bourková
více

Královna

Subheadline space
vnitrni-kralovstvi-maja-bourkova-004
více

Tvoje dračí smečka čeká na svou královnu

Image

Zatímco Vnitřní draci nám ukazují základní směr, pomáhají zvědomit a přijmout strachy, překážky a výzvy na naší cestě, Vnitřní hrdina Ti pomůže lépe poznat sama sebe, uchopit svou sílu, dodá Ti energii pro dotažení Tvého záměru do cíle a ve spolupráci s draky Tě na Tvé cestě doprovodí coby moudrý rádce a přítel. 

Tvoje Vnitřní královna pak doslova korunuje celé dílo. Spolu s ní budeš objevovat a budovat od základu svoje království, místo, které je jen Tvoje a kde vždy najdeš klid, bezpečí a pomoc při naplňování nových přání, záměrů a cílů.

Image
Image
Image
Image

Co všechno spolu během této cesty zažijeme?

Přijmeš-li pozvání, čekají nás 3 měsíce společného putování a objevování Tvých vnitřních světů. Nejprve se seznámíme s Tvými Vnitřními draky a po 3týdenní pauze, kdy necháme proces dále pracovat a kdy Tě budu v případě potřeby podporovat prostřednictvím messengeru, se spolu setkáme. Probereme vše, co se událo, co je nové, s čím potřebuješ pomoci a co ještě více poladit. 

Poté se vydáme za Tvým Vnitřním hrdinou a opět po 3 týdnech znovu probereme, doladíme a dotáhneme vše potřebné. 

Naše společné putování završí setkání s Tvou Vnitřní královnou. Poslední 3 týdny se bude vše ukotvovat a na závěrečném setkání doladíme a ukotvíme všechny důležité objevy, zdroje a Tvé vnitřní podporovatele.

Na začátku mi Mája přiblížila, co se bude dít a ujistila mě, že vše bude probíhat bezpečně a nemusím dělat nic, co nechci. Opravdu jsem celou dobu vnímala její bezpečné a laskavé vedení. Díky této cestě se můžete potkat s vnitřním hrdinou v sobě, i když se bojíte, že tam na vás žádný nečeká a taky toho, co o sobě zjistíte.
Po tomto dobrodružství budete cítit lehkost, radost a spoustu energie...

Co si z toho odneseš a co získáš?

Na konci této cesty budeš bohatší nejen o spoustu užitečných uvědomění, ale získáš také  nové vnitřní entity, rádce, pomocníky a zdroje nové síly a šťavnaté energie. Vytvoříš si svůj vlastní prostor, ve kterém je možné cokoli, co Ty sama sobě dovolíš. A díky dlouhodobě podpořenému tvůrčímu procesu budeš svoje sny a přání zhmotňovat i v reálném světě.

Láká Tě tato cesta? Chceš se mne na něco zeptat, probrat, zda je Vnitřní království pro Tebe to pravé ořechové? Domluv si se mnou nezávazný rozhovor – vyber si termín a popovídejme si o všem, co tě zajímá a co potřebuješ zjistit, než se spolu vydáme na cestu.

Zaujal Tě tento program a chtěla bys jej nabídnout svému muži, bratrovi, příteli či kolegovi? 

Dej mi o sobě vědět – ráda zrealizuji i tuto variantu.
napiš mi

Jaký drak v tobě dřímá?

Pojďme společně objevit, jaký drak se skrývá ve vašem nitru. Každý z nás má v sobě svého draka (a většinou není jen jeden). Je to váš Strach, nebo naopak Naděje, která čeká jen na to, až jí dorostou křídla? Bojíte se svého draka, nebo se bojí on vás? Co se od něj můžete naučit? Co od vás potřebuje, co mu chybí? Tyto a další otázky si spolu zvědomíme a hlavně zodpovíme. Bude to jízda!

Na co se můžete těšit:

  • v bezpečném prostoru se ponoříme do hlubin podvědomí a objevíme, jaký drak nebo draci ve vás dřímají
  • seznámíte se s ním a prozkoumáte, jaký je, co od vás potřebuje, a co můžete získat vy od něj, čím vás může podpořit v reálném životě
  • nakreslíte si jej a popíšete podle svých potřeb a možností, abyste mohli i doma dále pracovat se získanými informacemi
  • propojíte se tak, abyste se ke svým vnitřním drakům mohli kdykoli znovu vracet a čerpat od nich informace a energii

Cesta vnitřního hrdiny

Pojďme se vydat na cestu za vaším vnitřním hrdinou.

Jak může takový vnitřní hrdina vypadat? K někomu přichází rytíř v plné zbroji, k někomu tajemná čarodějka v kouzelném plášti, dalšímu se zjevil hned celý poradní sbor – rada starších kolem pradávného ohniště. Na cestách podvědomím jsem potkala i Fénixe, symbol znovuzrození.

Osobnost vnitřního hrdiny obvykle prezentuje ty vlastnosti, schopnosti a dovednosti, po kterých v reálném životě toužíme, nebo jimi sice disponujeme, ale potlačujeme je, odmítáme je přijmout nebo je prostě „nevidíme".

Co se od svého hrdiny můžete naučit? Co máte společného? Jak vás může podpořit ve skutečném životě? Jste si podobní, nebo je to někdo, kým se chcete stát? Tyto a další otázky si spolu zvědomíme a hlavně zodpovíme. 

Na co se můžete těšit:

  • v bezpečném prostoru se ponoříme do hlubin podvědomí a objevíme, jakýhrdina či hrdinka žije ve vašem nitru
  • seznámíte se s ním a prozkoumáte, jaký je, co od vás potřebuje, a co můžete získat vy od něj
  • nakreslíte si jej a popíšete podle svých potřeb a možností, abyste mohli i doma dále pracovat se získanými informacemi
  • zvědomíme si, jaký přínos může mít tento hrdina nebo hrdinka pro váš život
  • propojíte se spolu tak, abyste mohli komunikovat kdykoli pocítíte potřebu se znovu spojit

Vnitřní královna

Moudrost. Síla. Laskavost. Empatie. Pevné hranice. Co napadá Tebe, když si představíš královnu? 

Možná si při pohledu do zrcadla říkáš, že nevidíš ani královnu, možná ani princeznu. Snad Popelka? Sněhurka na útěku? Nebo když už královna, tak jedině ta Ledová? 

Královnou se nemusíš narodit. Ale můžeš se jí stát. Můžeš objevit všechny její aspekty a kvality sama v sobě. Objevit, kultivovat a rozvíjet. Můžeš se stát tou nejlepší verzí své Vnitřní královny. Stačí si to jen dovolit…

Každý hrad má i svoje sklepení

Pojďme společně odkrýt všechny vrstvy prachu, starostí a obav, které leží na Tvém budoucím trůnu. Díky jemnému vedení v řízené vizualizaci najdeme esenci Tvé vnitřní královny a pomůžeme jí konečně vyjít na světlo. 

Dovolíš si přijmout i své stinné stránky? Jen tak se vše může propojit a zůstávat v rovnováze. Za každým projevem agrese, zloby nebo chladu se skrývají stará zranění. Pojďme je spolu objevit, přijmout a opečovat. I z Ledové královny se tak znovu může stát zářící žena plná života.

Zpátky do své síly

Tvoje Vnitřní královna doplní poslední důležité dílky do skládačky Tvé předchozí práce s Vnitřními draky a hrdiny. Spolu s ní budeš objevovat a budovat od základu svoje království, místo, kde vládneš laskavou a pevnou rukou, kde se plní Tvé sny a přání, kde není potřeba bojovat sama se sebou ani s okolím. Místo, které je jen Tvoje a kde vždy najdeš klid, bezpečí a pomoc při naplňování nových výzev.