O mně

Věřím, že na každé křižovatce máme vždy možnost rozhodnout se, kudy jít dál.

maja-bourkova-rozmotavac-myslenek

Maja Bourková

Image

Rozmotávač myšlenek a průvodce podvědomím, dcera, sestra, kamarádka, (ex)manželka, matka, partnerka.

Sytí mě toulání po lesích a horách cestou necestou a focení vody, mechů a lišejníků,
jejichž mikrosvěty mě nepřestávají fascinovat.

Motorem a kyslíkem je mi hudba a humor.
Jsem nekritickou milovnicí Cimrmanových her, spisů, výroků a jmelí.

Když se nikdo nedívá, pěstuju víření vzduchu malými činkami, a díky houževnatosti svého trenéra už si hravě odnesu i středně těžký nákup.

CHCI SE SEZNÁMIT

V oblasti práce s lidmi jsem přes 25 let jako kolegyně, vedoucí týmu, office manager, manager pro klíčové zákazníky, majitelka a lektorka vzdělávacího a volnočasového centra Pohyblivý svátek, kreativec na volné noze a životní kouč.

Image

Mým životem se jako červená nit táhne schopnost naslouchat, být oporou, nabídnout pomoct tam, kde je potřeba (a kde o ni stojí).

Jsem nápomocna při rozhodovací paralýze, avšak nechávám vždy volný prostor pro vlastní úvahy a hledání vlastního řešení.

Při samotných terapiích a koučinku mi moje vnitřní nastavení pomáhá budovat a podporovat vztahy s klienty založené na důvěře a vzájemném respektu, podporuje otevírání někdy i bolestivých témat a přispívá k méně kamenité cestě za výsledky.

Absolvovala jsem nespočet kurzů a workshopů, mj. jsem prošla i certifikovaným koučovacím výcvikem akademie Život jako hra.

Moje služby

Nespokojila jsem se však s pouhou účastí, ale testuji v praxi vše, co mě v daných tématech oslovilo, zkoumám a kombinuji vyzkoušené s vlastní intuicí a vhledy a užívám esence toho nejlepšího, co dokáže v danou chvíli pomoci.

maja_bourkova_mapa

Jak trefně říkává kouč z Opravdového vztahu Jan Markel: „Ani ten nejlepší chirurg si sám neoperuje znamínko na zádech.“ Proto i já mám své kouče, poradní hlasy a mentory.

Učím se s každým rozhovorem, s každým vaším uvědoměním, posunem a aha momentem.

Mou radostí je užít si cestu spolu s vámi a nikdy nepřestávat s nahlížením pod povrch.

Image
Moje služby