Články a podcasty

Image

Děti vylétly z hnízda? Rozjeďte to s partnerem na plné pecky

Děti vám odrostly a pomalu opouštějí trasu lednička – dětský pokoj? Zůstali jste doma sami jen s partnerem? Někoho tato představa děsí už od poslední třídní schůzky, jiní se nemohou dočkat, až si začnou více užívat života ve dvou.

S dalšími třemi kolegyněmi v článku pro magazín WONLINE píšeme o tom, jak se s partnerem vyhnout syndromu prázdného hnízda a naopak po odchodu dětí z domova využít naplno příležitost posunout váš vztah.

Přečíst celý článek
starší pár článek maja bourková 2
Nikdy nejste příliš staří na to, abyste si stanovili další cíl nebo snili nový sen.
C.S. Lewis
Image

Koučky v akci aneb když Rozmotávač myšlenek koučuje Soucitného rebela

S radostí jsem přijala pozvání do podcastu Srdeční záležitosti mé drahé kolegyně Rebelské koučky Jany Jánové. Povídaly jsme si o tom, co všechno znamená a přináší svoboda, co se lidem děje v životě, když svoji vnitřní svobodu potlačují nebo ji (ne)dobrovolně odevzdávají svému okolí, rodině, nadřízeným...

Jana k našemu společnému rozhovoru píše:

S Majou Bourkovou se pravidelně setkáváme už nějaký ten pátek, přesto jsem nikdy neměla do tohoto dne možnost vyzkoušet, co to ta Maja vlastně dělá... A tak jsem se nechala provést její službou aspoň v podcastu Srdeční záležitosti. Bývám někdy nečekaně impulsivní a vybídla jsem Maju, ať mne ty svoje čáry a kouzla předvede. Nechte se překvapit, protože to je síla...

EDIT: s Janičkou už jsme v mezičase vyzkoušely i hlubší práci v rámci společných workshopů S novou energií ke svým cílům. Chcete-li zažít nás dvě v akci, dejte mi o sobě vědět. Stojí to za to!

POSLECHNOUT SI PODCAST