Partneři a spolupráce

Image

Vzdělávací portál Rozmotávač myšlenek

Online projekt Rozmotávač myšlenek se zrodil mj. díky mému nesmělému nápadu v rámci mastermindu skvělé byznys mentorky Poliny Ševčíkové a mé rovněž skvělé kolegyně koučky Jany Jánové.

V původní představě o vzdělávacím portálu se počítalo s jeho vznikem v horizontu 3-5 let, nicméně rok 2022 vtrhl do odpočinkového pokoje múz bleskovou rychlostí, spustil lavinu a už nešlo dělat nic jiného, než na tom začít pořádně dělat.

Tvorbu webového portálu v rekordním čase a s nadpozemskou trpělivostí sobě vlastní zajistila Kája Kadlecová, moje srdcová webařka a kamarádka. Patří jí velký dík, stejně jako dalším lidem, kteří stáli u jeho zrodu.

A o čem to vlastně celé je? Rozmotávač myšlenek je vzdělávací a sebe-rozvojový portál s velkým přesahem do běžného života, podnikání, zdravého životního stylu a dalších témat. Najdete zde mj. kvalitní články a on-line kurzy od lektorek a podnikatelek, které jsou uznávanými profesionálkami ve svém oboru.

Vzdělávací portál Svět podnikatelek

Online projekt Svět podnikatelek přivedla na svět v rekordním čase a vysoké kvalitě skvělá mentorka podnikajících žen, Polina Ševčíková. Jedná se o vzdělávací platformu, kde najdete užitečné a velmi inspirativní tréninky z různých oblastí podnikání i života.

Mimo jiné je zde sekce Práce s energií, myslí a osobní rozvoj, kde najdete i můj trénink na téma Aktivuj svého vnitřního draka.

Trénink ve formě vizualizace pomáhá objevit zdroj vnitřní síly a moudrosti - díky aktivaci entity vnitřního draka můžete získat spolehlivého parťáka, o kterého se lze kdykoli opřít, načerpat sílu a získat odpovědi na svoje otázky. 

Katalog rebelek

Katalog "rebelských" podnikatelek, které se nebojí být vidět, založila marketingová a byznys konzultantka Jana Svobodová.

O Katalogu rebelek říká: Katalog-Rebelky je provázaný s FB skupinou Online pro rebelky. Skupina združuje aktivní a akční podnikatelky, které chtějí skvělý byznys a skvělý život.

Ve skupině se věnujeme převážně marketingu a aktivitám s tím spojenými. Většina žen pracuje ve službách (konzultantky, právničky, koučky, terapeutky…). Máme rodiny, podnikáme, chceme mít vliv na chod světa, za který cítíme a přebíráme zodpovědnost.

Potřebujeme najímat profesionály, kteří nám s tím pomohou. A zcela logicky jsme ve skupině začaly pracovat vzájemně jedna pro druhou. Konzultantka potřebuje pomoc právničky, psychoterapeutka web, grafička copywriting… doporučujeme si dodavatelky, se kterými máme dobrou zkušenost.

Ostrov - kniha, která se nebojí jít až na dřeň

Podpořit vydání této nádherné knihy jsem se rozhodla hned dvakrát. Jako běžný přispěvatel jsem si s velkou radostí ulovila poslední hrnek s kobaltovou kresbou od mé oblíbené tvůrkyně keramiky Majky Krajné, a bylo mi ctí se zapojit i v roli dárce odměny pro ostatní přispěvatele.

Kniha je niternou výpovědí o hledání Cesty k sobě samé. Autorka Markéta Biri Lexová bere čtenáře na procházku krajinami mysli i těla, svými strachy a obavami, ale i vírou a nadějí, že vše se v dobré obrací, že vše má svůj daný řád, vycházející ze samé podstaty uvnitř nás.

JÍT PO VLASTNÍ CESTĚ BOLÍ, SETSAKRAMENTSKY. ALE TAKÉ ZACHRAŇUJE.

Koučujeme pro Moravu

Charitativní projekt Koučujeme pro Moravu vznikl v červnu 2021 během pár hodin jako pomoc oblastem postiženým tornády na Jižní Moravě. Spolu s dalšími kolegyněmi koučkami jsme nabídly svoji práci a svůj čas lidem, kteří chtěli přispět na transparentní účty, a zároveň svým zapojením pomohli i sobě využitím koučovacích rozhovorů.

100 % našich honorářů šlo na účet Červeného kříže pro postižené obce a následně i pro vybrané mateřské školky, které přišly o budovy i svoje vybavení.

Do projektu se kromě kouček zapojily i vynikající ilustrátorka Magdalena Krejčí, která pro nás vytvořila nádherné logo a další ilustrace, web v rekordním čase zvládla Kája Kadlecová Durcová a Katarína Brič rozhýbala logo a některé obrázky do gifů. Lví podíl práce v zákulisí na administraci odvedla vynikající virtuální asistentka Veronika Haluzová.