jednodenní výlety

Někam jinam a zpátky

cena 3 900 Kč / termín a trasa dle domluvy
Chci na výlet
nekam-jinam-a-zpatky-maja-bourkovamapa_maja bourková

Potřebujete vypadnout z ruchu města, pryč od betonu, hluku a rušivých podnětů? Chcete v klidu a laskavé energii přírody uvolnit myšlenky, nechat odplavat starosti a objevovat v sobě zdroje radosti a nových možností?

Co vás čeká

Už sama chůze lesem je balzám na nervy (tedy - obvykle záleží na okolnostech, ale pro tyto účely necháme rušivé elementy pěkně sedět doma). Při chůzi člověka často napadají úplně jiné myšlenky, než které produkuje omezován hlučným, podněty přecpaným prostředím. 

Cestou si budeme povídat o všem, co tento den přinese, můžeme spolu i mlčet a opájet se zvuky přírody. Položím vám několik otázek, které můžete a nemusíte zodpovědět nahlas. Stačí si představit možnosti, které za nimi čekají, a nechat je cestou pracovat. Podpoříme vaši intuici a vnímavost a společně rozmotáme vaše myšlenky.

Na klidném místě vás také provedu řízenou vizualizací (buď na předem domluvené téma, nebo budeme pracovat s tím, co k vám cestou přijde). Můžeme také zapojit koučovací karty Points Of You®, a vyzkoušíme i jednoduché a hravé úkoly Příběhů (z) lesa

Co si odnesete

Domů si s sebou kromě spousty zážitků a nových myšlenek odnesete i praktickou “mapu”, na kterou budeme v průběhu cesty zaznamenávat vše důležité. Vaše aha-momenty, uvědomění, střípky nápadů, otázky i odpovědi.

A protože podobné zážitky mají dlouhodobější “dojezd” a pracují i po návratu do civilizace, dáme si spolu po týdnu ještě půlhodinovou online schůzku. Zde spolu s vytvořenou mapou probereme vše, co k vám v mezičase doputovalo a je užitečné to nějak uchopit, začlenit do života, nebo se společně podívat na možnosti, které toto uvědomění přináší. 

Chci to zažít

PÁR PRAKTICKÝCH INFORMACÍ:

Někam jinam a zpátky můžeme jít ve dvou, můžete se zapojit v páru nebo ve skupině do 6 osob. Akce není vhodná pro osoby mladší 18 let.

Trasu cesty si volíte vy, nebo mohu navrhnout nějakou variantu podle možností a představ. Orientační časové rozpětí a termín společného putování si předem domluvíme spolu s trasou.

Cena zahrnuje moji práci průvodce včetně závěrečné online schůzky. Náklady na cestovné se připočítávají k ceně v případě, že si zvolíte trasu mimo okresy Brno-město a Brno-venkov.

vyrazit na cestu