Kalendář akcí

23.3.2023
10-12 hod.
ONLINE

Ochutnávkový FREE webinář / skupina max. 15 osob
Podíváme se spolu na možnosti práce s asociací, tentokrát na téma Pevné kořeny & pružná koruna.

V rámci tohoto webináře si vyzkoušíte moji oblíbenou lahůdku v praxi, a tohle téma navíc rozvineme i směrem k "proskenování" vašeho těla v podobě stromu.

Můžete si odnést informace např. o tom, jak a zda vůbec jste ve svém životě stabilní, jak reagujete na změny (a jak by to případně šlo jinak nebo lépe) a mnohé další užitečnosti.


26.3.2023
10-15 hod.
Brno

Nové začátky / skupina 4-10 osob
Kombinace mapy příležitostí a výzev + revize toho, co si s sebou nesete z dětství i současného života. Transformace strachů a bloků a podpora + přehledný plán akčních kroků, vedoucí k naplnění cíle.


6.4.2023
9-11 hod.
online

Moje podnikání jako zahrada / skupina 4-10 osob
Prozkoumejte, v jakém stavu je vaše podnikání, zda a jak vás vidí potenciální klienti, co děláte neefektivně, co by šlo delegovat, co zrušit a co podpořit...


11.4.2023
20-21:30 hod.
online

Slasti a strasti (ne)delegování / skupina 6-15 osob
Jímá vás při slově delegování hrůza, nebo si mnete ruce radostí, jak vám odlehne? Jestli jste spíš první případ, pojďme se společně mrknout, co vás brzdí a blokuje, ošetřit to a rozpustit. / startovací cena


13.4.2023
9-11 hod.
online

Ochutnávkový FREE webinář / skupina max. 10 osob

Jste právě ve fázi, kdy váháte, jak nacenit kurz nebo službu? V této ochutnávce rozmotávání myšlenek se spolu podíváme na zdravé ceny vašich služeb nebo kurzů.

Vydejme se spolu do vaší virtuální" pracovny, kanceláře či ateliéru a prozkoumejme, jaké jsou zde možnosti. Když si dovolíte nahlédnout za oponu svého podvědomí, můžete zde získat spoustu užitečných informací a navíc podpořit následný proces v realitě.

Co o této technice řekla osobní stylistka Ludmila Dufková?

Chtěla jsem vědět co mí klienti potřebují, co řeší, jaké služby by je oslovily a jaké ceny si nastavit. V rámci podvědomí se mi zobrazily zajímavé informace, které by mně jinak ani ve snu nenapadly. Ukázaly se mi nové varianty mých služeb. Možnosti mé práce se rozvinuly do velikého záběru a šíře. A co víc - v reálném životě mi ted' skutečně přicházejí do života lidé, kteří tyto mé služby potřebují."


19.4.2023
17-19 hod.
online

Revize batůžku / skupina 4-10 osob
Podpořte svou cestu k cíli pečlivou přípravou a zrevidujte vše, co si nesete životem (nejen z dětství). Vykročte novým směrem bez zbytečných strachů
a domněnek o omezených možnostech.


4.5.2023
9-11 hod.
online

Kouzelná mapa / skupina 4-10 osob
Chcete rozjet nový projekt, naučit se novou dovednost? Pojďte si vytvořit mapu,
která vás spolehlivě provede přes překážky a výzvy až k naplnění vašeho cíle.