Jak vám mohu pomoci?

Image

Udělejte si na sebe čas a pojďte společně přijít na kloub všemu, co vám nedovoluje žít život naplno.
Někdy stačí jen vyslovit nahlas to, co vám nedá spát.

Pravidelné setkávání

Rozmotávač myšlenek

Rozmotávač Myšlenek

Posvítím vám do tajných sklepení vašeho života, skrývajících staré strachy a neužitečná přesvědčení.

Společně objevíme správný směr, překážky změníme na příležitosti k růstu a najdeme prostor pro nové možnosti.

Chci rozmotat myšlenky
Vizualizace a koučovací rozhovory

Vnitřní království

vnitrni-kralovstvi-maja-bourkova

Tříměsíční program Vnitřní království  je tu pro ženy, které hledají vnitřní stabilitu, vlastní zdroj energie a chtějí uchopit svůj život zpět do vlastních rukou.

Usedněte znovu na svůj trůn s grácií a v plné síle.

Chci poznat své království
skupinové akce

Kreativní workshopy

Workshopy Maja Bourková
V bezpečném prostoru malé skupiny uvolňujeme staré bloky a ve spojení s kreativní činností odkrýváme nové možnosti a cesty. Cílem je odnést si praktické nástroje a jasnou představu, jak uchopit svůj život s lehkostí.
CHCI NAJÍT NOVÉ MOŽNOSTI
výlety s koučem

Někam jinam a zpátky

Výlety Maja Bourková

Jednodenní výlety i vícedenní akce v příjemném prostředí mimo ruch města. Někam jinam & zpátky, ve spojení s vlastní myslí, tělem i srdcem.
Pro jednotlivce, páry i skupiny.

CHCI VYRAZIT NA CESTU

Reference

Maja je jiná. Žádné vzdušné zámky, pěkně nohama pevně na zemi...

Práce s koučem je dnes tak trochu móda. Dostala jsem mnoho doporučení na „skvělé“ kouče které moji profesní kolegové navštěvovali i několik let. Nikdy jsem je nevyužila. Proč? Měla jsem tu možnost sledovat jaké výsledky jejich práce přináší. Naprosto nereálné ambice, motivace postavená na „třezalkovém čaji“ a upadající pracovní tempo.
Maja je jiná. Žádné vzdušné zámky, pěkně nohama pevně na zemi. Je velmi empatická a umí dobře odhadnout co vám sedí, v čem jste dobří a v čem si to jen myslíte 🙂 Umí nastartovat, posunout ale i kontrolovat. Ovšem toho si všimnete až doma, protože spolupráce s ní je záležitost velmi příjemná...

Eva Vondráčková
koučink + řízené vizualizace

Celá reference

Hned na prvním sezení mě naučila, jak si cíl rozfázovat a motivovat se k posunům a odměnám za dílčí splnění...

Koučink s Májou byla moje třetí zkušenost. S Májou byl veden úplně jiným způsobem, než jsem měla dřív. Její navnadění na hru mě motivovalo k přesnému zacílení toho, jak si aktuálně zvykám na společné bydlení s partnerem a jak si to mohu nastavit pro své vize, cíle a příjemné pocity. Hned na prvním sezení mě naučila, jak si cíl rozfázovat a motivovat se k posunům a odměnám za dílčí splnění. Skvěle mně vše poskládala od začátku až k procesům akce. Moc se těším na naše další sezení.
Další setkání bylo především o pojmenování všech možných zábran nebo překážek, které si v této „hře“ kladu sama nebo mohou být očekávány z okolí. Překvapilo mě, jak mi je Mája pomohla rozklíčovat....

Andrea Peloušková
koučink + řízené vizualizace

Celá reference

Rozmotávání myšlenek je skutečně to, v čem vyniká...

Měl jsem tu čest být koučovaný Majou a musím potvrdit, že „rozmotávání myšlenek” je skutečně to, v čem vyniká. Během společných sezení jsem si díky její empatii, zkušenostem a taktnímu „nasměrování” o sobě uvědomil spoustu věcí. A jako bonus jsem si odnesl i hravé techniky, které při zdolávání výzev skutečně fungují! Doporučuji všem, kteří chtějí zkrotit své myšlenky.

Jakub Štefanec
koučink + řízené vizualizace

Více referencí

Maja po celou dobu profesionálně pečovala o průběh rozhovoru včetně mého psychického rozpoložení a nenechala nic nedokončeného...

Online setkání s Majou mě velmi překvapilo svou hloubkou. Komunikace s vnitřními Draky je způsob, který mi pomohl dostat se blíž k sobě, k těm nejniternějším pocitům a důvodům některých životních rozhodnutí. Pomocí vizualizace draků jsem si uvědomila, co mi říká můj vnitřní hlas, kterému se snažím naslouchat nejen ohledně rodinných záležitostí, ale i momentálním výběru podnikatelských aktivit...

Mgr. Martina Vondrušková
řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma Jaký drak v Tobě dřímá

Celá reference

Vizualizace zdarma

Plánujete nové zaměstnání, nový projekt, nový vztah, chystáte se stěhovat
nebo prostě začínáte znovu na startovní čáře?

Stáhněte si zdarma vizualizaci Kouzelný dar, která vás provede vaším podvědomím.
Setkejte se se svým vnitřním hrdinou a získejte energii, podporu a sílu pro svůj záměr.

Chci vizualizaci zdarma