vizualizace

Vizualizace Vnitřní drak

Pátráte po možnostech, jak aktivovat vlastní zdroje energie, inspirace a podpory a stále to není ono? Probuďte svého vnitřního draka.

Ve svém podvědomí schováváte hotový poklad – spolehlivého parťáka, o kterého se můžete kdykoli opřít, načerpat sílu a získat odpovědi na svoje otázky. Pojďte jej společně objevit a zapojit do svého života.

Vnitřní drak je jedním z těch, kteří vám mohou otevřít oči, pomoci znovu se narovnat, volně se nadechnout. Z jeho hřbetu uvidíte svůj život doslova s nadhledem.

Poklady vašeho podvědomí

Čeká vás vizualizace setkání se svým vnitřním drakem. Příběh, který prožijete ve svém podvědomí, vám ukáže cestu a způsob, jak se podpořit v tom, co právě řešíte, co právě teď potřebujete ošetřit, odblokovat, přijmout.

Můžete si předem nachystat konkrétní záměr, ale počítejte s tím, že podvědomí pracuje přednostně s tématem, které samo uzná za nejvhodnější. Ve vizualizaci je ovšem dostatek prostoru i na vaše konkrétní otázky – záleží jen na vás, jak to využiješ.

Než si pustíte vizualizaci, připravte si pro sebe bezpečný a klidný prostor. Místo, kde se můžete pohodlně usadit a kde vás nebude nic a nikdo rušit. Zápisník a tužka poblíž se budou hodit.

Máte-li možnost, pusťte si vizualizaci do sluchátek, abyste lépe izolovali případné vnější ruchy a mohli se plně soustředit na svou cestu.

Seznamte se se svým vnitřním drakem

Drobné upozornění – tato vizualizace je nahrávána původně pro ženy, oslovuji zde tedy v ženském rodě. Pokud by vás to rušilo a chcete vytvořit vlastní verzi pro muže, kontaktujte mne prosím zde.

V této vizualizaci se setkáte se svým vnitřním drakem (může to být i dračice).

Přináší vám svoji podporu, dračí sílu a energii. Na oplátku vás možná požádá o protislužbu – co byste mohli začít dělat jinak, lépe? Co vám chybí a co je na čase si dopřát?

Proberte se svým vnitřním drakem vše, co vám během vizualizace přijde na mysl. Pokud byste nerozuměli jeho odpovědím, zkuste se zeptat jinak, nebo vezměte na vědomí, že pro některé informace ještě není vhodná doba.

Nesnažte se „myslet“ za něj – komunikujte se svým drakem jako se sobě rovným partnerem. Je tu pro vás, právě v tuto chvíli – odložte svá očekávání a využijte toho co nejlépe.

Zapište si všechno, co si ze setkání zapamatujete, a vraťte se ke svým poznámkám za pár dní. Tento proces má obvykle delší dojezd a nepochybně přijdete na další věci, objevíte nové detaily, kterých jste si v první chvíli nevšimli.

Uložte si do amuletu nebo oblíbeného osobního předmětu energii, kterou vám váš drak předá. Můžete z ní čerpat vždy, když budete potřebovat podpořit nebo nabrat novou sílu.

vizualizace vnitřní drak

Napadlo vás něco k tématu?

napište mi