Maja bourková

(jsem) ROZMOTÁVAČ
vašich MYŠLENEK

Image
Maja Bourková

ROZMOTÁVAČ vašich MYŠLENEK

Image

Najděte cestu z bludiště svých myšlenek, nechte odejít své strachy a vydejte se za zářivými poklady, které vám život nabízí.

Možná váš současný příběh začíná právě takto: 

  • jste v začarovaném kruhu stále stejných situací a nevíte, kudy ven
  • máte pocit, že nic zvláštního neumíte, i když okolí vám tvrdí něco jiného 
  • když už se chcete pohnout z bažiny, ve které vězíte, logika vám dá řešení, ale to ze záhadných důvodů nefunguje
koucink_podvedomi_maja_ bourkova

Zavřete na chvíli rozumu dveře a vydejte se se mnou na koučovací cestu vedoucí vaším nitrem. Potkáte své průvodce, propustíte své strachy a ven vyjdete lehkým krokem a s hlavou vztyčenou.

CHCI NA CESTU KE SVOBODĚ

Jak vám mohu pomoci?

Image

Udělejte si na sebe čas a pojďte společně přijít na kloub všemu, co vám nedovoluje žít život naplno.
Někdy stačí jen vyslovit nahlas to, co vám nedá spát.

Poznávací hovor

Maja Bourková
Láká vás společná práce, ale chcete mě napřed poznat? Potřebujete poradit, která služba je pro vás nejvhodnější? Pojďme si zavolat.
Chci se seznámit

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Rozmotávač Myšlenek

Posvítím vám do tajných sklepení vašeho života, skrývajících staré strachy a neužitečná přesvědčení.

Společně objevíme správný směr, překážky změníme na příležitosti k růstu a najdeme prostor pro nové možnosti.

Chci konzultaci

OSOBNÍ VIZUALIZACE

Image
Potřebujete "vypnout" hlavu a dát prostor tomu, po čem volá vaše srdce? Osobní vizualizace, vytvořená na míru podle vašich aktuálních potřeb vás provede procesem v soukromí domova nerušeně a kdykoli budete chtít.
Chci vizualizaci na míru

Firemní konzultace

konzultace-maja-bourkova

Pro malé i velké firmy, které se starají nejen o profesní růst, ale i osobní rozvoj zaměstnanců.
Týmové kruhy a programy pro zaměstnance
i vedení společnosti.

Připravuje se, pro bližší info mě kontaktujte.

Kontakt
skupinové akce

Kreativní workshopy

Workshopy Maja Bourková
V bezpečném prostoru malé skupiny uvolňujeme staré bloky a ve spojení s kreativní činností odkrýváme nové možnosti a cesty. Cílem je odnést si praktické nástroje a jasnou představu, jak uchopit svůj život s lehkostí.
CHCI NAJÍT NOVÉ MOŽNOSTI
výlety s koučem

Někam jinam a zpátky

vylety_maja_bourkova

Jednodenní výlety i vícedenní akce v příjemném prostředí mimo ruch města. Někam jinam & zpátky, ve spojení s vlastní myslí, tělem i srdcem.

Pro jednotlivce, páry i skupiny.
Chci vyrazit na cestu
Maja Bourková

Kdo jsem

Image

Rozmotávač myšlenek a průvodce na cestě za svobodou.
Svoboda pro mě znamená možnost volby, umění rozhodnout se, být v pohodě s chybami a vnímat překážky jako příležitost naučit se něco dělat jinak.

VÍCE O MNĚ
VZDĚLÁVACÍ PORTÁL
Image

Rozhovor s Pavlem Kleinem - projekt V křesle byznysu

„Odstranění starých bloků má dominový efekt. Je to vidět v rodině i podnikání,“ uvádí Maja Bourková, Rozmotávač myšlenek a průvodce podvědomím, zakladatelka vzdělávacího portálu s přesahem z podnikání do běžného života a zpět.

Celý rozhovor najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout i další rozhovory. Ukázku epizody najdete i na Youtube.

Reference

Maja je jiná. Žádné vzdušné zámky, pěkně nohama pevně na zemi...

Práce s koučem je dnes tak trochu móda. Dostala jsem mnoho doporučení na „skvělé“ kouče které moji profesní kolegové navštěvovali i několik let. Nikdy jsem je nevyužila. Proč? Měla jsem tu možnost sledovat jaké výsledky jejich práce přináší. Naprosto nereálné ambice, motivace postavená na „třezalkovém čaji“ a upadající pracovní tempo.
Maja je jiná. Žádné vzdušné zámky, pěkně nohama pevně na zemi. Je velmi empatická a umí dobře odhadnout co vám sedí, v čem jste dobří a v čem si to jen myslíte 🙂 Umí nastartovat, posunout ale i kontrolovat. Ovšem toho si všimnete až doma, protože spolupráce s ní je záležitost velmi příjemná...

Eva Vondráčková
koučink + řízené vizualizace

Celá reference

Hned na prvním sezení mě naučila, jak si cíl rozfázovat a motivovat se k posunům a odměnám za dílčí splnění...

Koučink s Májou byla moje třetí zkušenost. S Májou byl veden úplně jiným způsobem, než jsem měla dřív. Její navnadění na hru mě motivovalo k přesnému zacílení toho, jak si aktuálně zvykám na společné bydlení s partnerem a jak si to mohu nastavit pro své vize, cíle a příjemné pocity. Hned na prvním sezení mě naučila, jak si cíl rozfázovat a motivovat se k posunům a odměnám za dílčí splnění. Skvěle mně vše poskládala od začátku až k procesům akce. Moc se těším na naše další sezení.
Další setkání bylo především o pojmenování všech možných zábran nebo překážek, které si v této „hře“ kladu sama nebo mohou být očekávány z okolí. Překvapilo mě, jak mi je Mája pomohla rozklíčovat....

Andrea Peloušková
koučink + řízené vizualizace

Celá reference

Rozmotávání myšlenek je skutečně to, v čem vyniká...

Měl jsem tu čest být koučovaný Majou a musím potvrdit, že „rozmotávání myšlenek” je skutečně to, v čem vyniká. Během společných sezení jsem si díky její empatii, zkušenostem a taktnímu „nasměrování” o sobě uvědomil spoustu věcí. A jako bonus jsem si odnesl i hravé techniky, které při zdolávání výzev skutečně fungují! Doporučuji všem, kteří chtějí zkrotit své myšlenky.

Jakub Štefanec
koučink + řízené vizualizace

Více referencí

Maja po celou dobu profesionálně pečovala o průběh rozhovoru včetně mého psychického rozpoložení a nenechala nic nedokončeného...

Online setkání s Majou mě velmi překvapilo svou hloubkou. Komunikace s vnitřními Draky je způsob, který mi pomohl dostat se blíž k sobě, k těm nejniternějším pocitům a důvodům některých životních rozhodnutí. Pomocí vizualizace draků jsem si uvědomila, co mi říká můj vnitřní hlas, kterému se snažím naslouchat nejen ohledně rodinných záležitostí, ale i momentálním výběru podnikatelských aktivit...

Mgr. Martina Vondrušková
řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma Jaký drak v Tobě dřímá

Celá reference

Vizualizace zdarma

Plánujete nové zaměstnání, nový projekt, nový vztah, chystáte se stěhovat
nebo prostě začínáte znovu na startovní čáře?

Stáhněte si zdarma vizualizaci Kouzelný dar, která vás provede vaším podvědomím.
Setkejte se se svým vnitřním hrdinou a získejte energii, podporu a sílu pro svůj záměr.

Chci vizualizaci zdarma

,,Odpovědi už máte dávno schované ve svém nitru – stačí se jen správně zeptat. Nikdy není pozdě uchopit život do vlastních rukou. Prvním krokem je chtít to.“

Image
Chci změnu